uczniowie » osiągnięciagnięcia

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnego 2010/2011

Najważniejsze sukcesy szkoły w I półroczu roku szkolnego 2010/2011

1. Daria Filipowicz klasa III D otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2010/2011.
  2. Do etapu okręgowego XL Olimpiady Biologicznej awans uzyskały: Anita Berk II C, Angelika Kobus II C, Aneta Krzykowska II C, Martyna Woźny II C. Julia Nowowiejska II C, Kamila Stasiewicz II D, Ewelina Kwiatkowska II D, Katarzyna Pierzchała II D, Daria Filipowicz III D Opiekunowie: mgr inż. Nina Gałązka, mgr Jolanta Zieniuk— Piwowarska.
  3. Do etapu okręgowego VI edycji Olimpiady Przedsiębiorczości zakwalifikowali się Damian Łosiak II A oraz Adrian Staszewski II A. Opiekun: mgr inż. Alicja Kasprowicz.
  4. Tomasz Wawrzyński I B oraz Justyna Żyłko II F wzięli udział w ogólnopolskim konkursie "Filmowa Mapa Przemian" (filmy dostępne na stronie internetowej szkoły) Opiekun: mgr inż. Alicja Kasprowicz.
  5. Zespół młodzieży pod kierunkiem mgr Lucyny Majewskiej otrzymał I nagrodę w powiatowym konkursie dotyczącym dekoracji drzewek świątecznych.
  6. Liceum oraz Gimnazjum, odpowiednio w swoich kategoriach, zajęły II i IV miejsca w Powiecie Szczycieńskim jako "Najbardziej Usportowione Szkoły" (Zasługa wszystkich nauczycieli wychowania fizycznego)

Najważniejsze sukcesy szkoły w II półroczu roku szkolnego 2010/2011

1. Martyna Joachimiak I F otrzymała I nagrodę w XV Ogólnopolskiej Wystawie Fotografii Dzieci i Młodzieży. Opiekun: mgr Monika Chorążewicz
    2. Drużyna sanitarna LO pod kierunkiem mgr Lucyny Majewskiej zajęła I miejsce w etapie rejonowym XIX Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK, a drużyna sanitarna Gimnazjum zajęła II miejsce w tych zawodach.
    3. Łukasz Kielin I A został Laureatem XI Festiwalu ewentualnych Talentów Aktorskich. Opiekun: mgr Anna Tobolewska.
    4. Do etapu Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego zakwalifikowali się: Łukasz Kielin I A oraz Aleksandra Kask II C. Opiekun: mgr Anna Tobolewska.
    5. Laureatką Konkursu Recytatorskiego "Radość spod kapelusza" została Joanna Szydłowska III E. Opiekun: mgr Anna Tobolewska.
    6. Do etapu okręgowego VI edycji Olimpiady Przedsiębiorczości zakwalifikowali się Damian Łosiak II A oraz Adrian Staszewski II A. Dzięki temu sukcesowi Liceum otrzymało roczną licencję na Internetowy System Antyplagiatowy Plagiat.pl/ Opiekun: mgr inż. Alicja Kasprowicz.
    7. Uczeń klasy I Gimnazjum Sportowego Mateusz Anielski zajął II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej i uzyskał tytuł finalisty. Opiekun: mgr inż. Alicja Kasprowicz.
    8. Uczennica Klasy II D Joanna Matuszewska uzyskała tytuł Profesjonalnego Menedżera w Akademii Edukacji Menedżerskiej — kafeteria edukacyjna dla licealistów. Znalazła się wśród 30 najlepszych uczniów w kraju, którzy odebrali nagrody dnia 15 czerwca w Warszawie. Projekt zorganizowany przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie, dofinansowany ze środków Narodowego Banku Polskiego. Opiekun: mgr inż. Alicja Kasprowicz.
    9. Jakub Gut II B, Mateusz Dudziec I D, Michał Rybiński I B brali udział w etapie diecezjalnym XV Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. Opiekunowie: mgr Irena Dobryłko oraz mgr Magdalena Zyśk.
    10. Drużyna LO zajęła I miejsce w powiecie i III miejsce w województwie w Młodzieżowym turnieju Motoryzacyjnym. Opiekun: mgr Jerzy Sarbiewski.
    11. Adrianna Główczyńska II D zajęła I miejsce w Powiatowej Olimpiadzie Zdrowego Stylu Życia PCK, a Julia Nowowiejska II C zajęła II miejsce w tej samej olimpiadzie. Obie uczennice brały udział w zawodach wojewódzkich. Opiekun: mgr inż. Nina Gałązka.
    12. Laureatami II edycji konkursu "Wiedzy o Kresach" zostali: Anna Cichowska II E, Laura Studniak II E, Katarzyna Hołub II E, Martyna Kluczek II E, Michał Głąbowski II F. Opiekun: mgr Krystyna Gełdon.