uczniowie » osiągnięciagnięcia

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2008/2009

Najważniejsze sukcesy szkoły w roku szkolnym 2008/2009

1. Marta Kasprowicz - klasa II C otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2008/2009.
  2. Do etapu okręgowego XXXVIII Olimpiady Biologicznej awans uzyskały: Marta Kasprowicz II C, Mateusz Borowy III C, Dorota Kołakowska III C, Patryk Poniatowski III C, Arkadiusz Jeznach III A, Magdalena Redynk III C, Klaudia Tamowska III C.
    Opiekun: mgr Jolanta Zieniuk - Piwowarska.
  3. Zespół młodzieży pod kierunkiem mgr Jerzego Sarbiewskiego otrzymał I nagrodę w powiatowym konkursie dotyczącym dekoracji drzewek świątecznych.
  4. Liceum oraz Gimnazjum odpowiednio w swoich kategoriach zajęły I i IV miejsca w Powiecie Szczycieńskim jako "Najbardziej Usportowione Szkoły" (zasługa wszystich nauczycieli wychowania fizycznego)
  5. Drużyna w składzie Wojciech Kosiński Ic, Karol Murach If, Maciej Kaliszewski IIc, Michał Kosiński IIIb, Patryk Poniatowski IIIc zajęła I miejsce w Szczycieńskiej Szkolnej Lidze Pływackiej w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.
  6. Drużyna w składzie Grzegorz Giżyński IIa, Kamila Dobrońska IIc, Kordian Żywica IIg zajęła I miejsce w województwie w XIII Ogólnopolskim Młodzieżowym Turnieju Motoryzacyjnym i brała udział w finale ogólnopolskim. Opiekun: mgr Jerzy Sarbiewski
  7. Uczniowie Tomasz Monasterski IIIa, Karol Nitkowski IIIb, Mateusz Ochtera IIIa, zajęli VII miejsce w IX Regionalnym Turnieju Fizycznym. Opiekun: mgr Jerzy Sarbiewski
  8. Uczniowie Katarzyna Krzyżanowska II gim, oraz Marcin Praszkiewicz II gim, zajęli III miejsca w V Powiatowym Konkursie Fizycznym "I ty możesz zostać Einstainem". opiekun: mgr Jerzy Sarbiewski
  9. Mateusz Abramczyk IIa zajął I miejsce w kokursie "Z@kręceni w sieci" na stronę internetową dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Opiekun: mgr Anna Bryk
  10. Zespół w składzie Klaudia Tamowska IIIc, Aleksander Stańczuk IIIc, Kamil Jamka IIg, Mariola Podleś If, został laureatem konkursu organizowanego przez Towarzystwo Miłośników Wołynia i Polesia oraz Kuratorium Oświaty w Olsztynie, dotyczącego wiedzy o czystkach etnicznych ludności polskiej Wołynia dokonanej przez OUN-UPA w 1943 i 1944 roku. Opiekunowie: mgr Monika Chorążewicz, mgr Elżbieta Weichhaus-Kończyk.
  11. Drużyna w składzie Kamila Dobrońska IIc, Agata Kozikowska IIe, Katrzyna Bogdanowicz IIe, Urszula Szmigiel IIf, Marcin Tokarski Ib, zajęła I miejsce w powiecie oraz II miejsce w Warmińsko-Mazurskich Okręgowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK dla szkół ponadgimnazjalnych. Opiekun: mgr Lucyna Majewska
  12. Uczniowie Joanna Szydłowska Ie, Mariusz Bazydło Ie zajęli I miejsce w powiecie w Olimpiadzie Wiedzy o Obronie Cywilnej. Brali udział w eliminacjach wojewódzkich. Opiekun: Lucyna Majewska
  13. Uczeń Mateusz Redynk IIa zajął I miejsce, a Marta Gąska IIa zajęła II miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Mateusz Redynk w eliminacjach wojewódzkich zajął VII miejsce. Opiekun: mgr Lucyna Majewska
  14. Mateusz Abramczyk IIa zajął I miejsce w powiecie i brał udział w eliminacjach wojewódzkich konkursu matematycznego organizowanego przez UWM w Olsztynie. Opiekun: mgr Anna Ciszewska
  15. Uczennica Natalia Durska IIe zajęła I miejsce, a Agata Kozikowska IIe zajęła II miejsce w powiatowych eliminacjach Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia.
    Agata Kozikowska zajęła III miejsce w eliminacjach wojewódzkich XXVI Olimiady Promocji Zdrowego Stylu Życia. Opiekunowie: mgr Lucyna Majewska, mgr Jolanta Zieniuk-Piwowarska.
  16. Festiwal piosenki anglojęzycznej: Katarzyna Dobrońska IIIc (kategoria zespół) I miejsce. Opiekun: mgr Małgorzata Bogucka
    Joanna Górska IIg (kategoria soliści) II miejsce, Klaudia Piersa, Paulina Gutowska (kategoria parodia) II miejsce. Opiekun: mgr Mariola Sypniewska.
  17. Podstawy przedsiębiorczości. Trzy zespoły zakwalifikowały się do półfinału Ogólnopolskiego Konkursu "Biznes Junior" i znalazły się wśród 75 najlepszych zespołów w kraju. Mateusz Redynk IIa, Mateusz Drożdż IIb, Daniel Cudnych Ia. Opiekun: mgr inż. Alicja Kasprowicz.
  18. Kamil Jamka IIg brał udział w okręgowych eliminacjach Olimpiady Przedsiębiorczości w SGH w Warszawie. Opiekun: mgr inż. Alicja Kasprowicz.