uczniowie » osiągnięciagnięcia

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2006/2007

Najważniejsze sukcesy szkoły w pierwszym półroczu roku szkolnego 2006/2007
    1. Katarzyna Abramczyk - klasa III C otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów.
    2. Do etapu okręgowego Olimpiady Biologicznej awans uzyskały: Katarzyna Abramczyk klasa III C, Magdalena Szczygielska III C, Dominika Borecka III C, Aneta Glinka klasa III C, opiekun: mgr Nina Gałązka oraz mgr Jolanta Zieniuk - Piwowarska. Katarzyna Abramczyk wywalczyła awans do etapu ogólnopolskiego.
    3. Milena Pawłowska klasa III Gim. i Łukasz Wróblewski III Gim. zakwalifikowali się do eliminacji rejonowych konkursu historycznego dla szkół gimnazjalnych. Opiekun: mgr Elżbieta Weichhaus - Kończyk.
    4. Zespół młodzieży pod kierunkiem mgr Jerzego Sarbiewskiego otrzymał I nagrodę w powiatowym konkursie dotyczącym dekoracji drzewek świątecznych.
    5. Uczniowie naszej szkoły włączyli się czynnie w obchody VI Dni Papieskich.
      W konkursie wiedzy o Janie Pawle II "Jan Paweł II - Sługa Miłosierdzia".
      Mariusz Piórkowski IIB zajął I miejsce, Michał Martychewicz II C zajął III miejsce.
      W konkursie prac plastycznych: Mariusz Zapadka II c - I miejsce, praca: "Portret Jana Pawła II", Alicja Gąska III B - II miejsce, praca: "Jan Paweł II w Afryce".
      W konkursie recytatorskim zwyciężyła Katarzyna Abramczyk III C, która zaprezentowała utwór "Pierwsza chwila uwielbionego ciała".
      Opiekunowie: mgr Irena Dobryłko i mgr Magdalena Zyśk.