uczniowie » osiągnięciagnięcia

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2005/2006

Najważniejsze sukcesy szkoły w pierwszym półroczu roku szkolnego 2005/2006
  1. Emilia Brzdąkiewicz z klasy IIId, otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów
  2. Do zawodów okręgowych XXXII Olimpiady Historycznej zakwalifikowały się: Martyna Trzcińska klasa II E opiekun: mgr Wojciech Gramowski oraz Emilia Brzdąkiwicz klasa III D opiekun: dr Arkadiusz Bugaj.
  3. Do zawodów okręgowych Olimpiady Filozoficznej zakwalifikowała się Martyna Trzcińska klasa II E opiekun: mgr Anna Tobolewska
  4. Martyna Trzcińska klasa II E zajęła I miejsce w konkursie literackim organizowanym przez Bibliotekę Miejską w Szczytnie, opiekun: mgr Anna Tobolewska.
  5. Do etapu regionalnego Olimpiady Biologicznej awans uzyskały: Katarzyna Abramczyk klasa II C, Magdalena Szczygielska klasa II C, Dominika Borecka klasa II C, Aneta Glinka klasa II C, opiekun: mgr Nina Gałązka oraz z klasy III C Alicja Sadowska, opiekun: mgr Jolanta Zieniuk - Piwowarska.
  6. Do etapu okręgowego Olimpiady Języka niemieckiego zakwalifikowali się Monika Dąbrowska klasa I C, opiekun: mgr Grażyna Rodak - Trzcińska oraz Maciej Dąbrowski klasa III A,opiekun: mgr Bogusława Łopatka.
  7. Milena Pawłowska klasa II Gim. i Łukasz Wróblewski II Gim. zakwalifikowali się do eliminacji rejonowych konkursu historycznego dla szkół gimnazjalnych. Opiekun: mgr Elżbieta Weichhaus - Kończyk.
  8. Zespół młodzieży pod kierunkiem mgr Jerzego Sarbiewskiego otrzymał II nagrodę w powiatowym konkursie dotyczącym dekoracji drzewek świątecznych.
  9. Chór szkoły zajął I miejsce w XIV powiatowym przeglądzie kolęd i pastorałek. Opiekun: mgr Sylwia Barnowska.
  10. Szkoła nasza zajęła I miejsce w powiecie na najbardziej usportowioną szkołę w kategorii szkół ponadgimnazjalnych oraz zajęła IV miejsce w powiecie w kategorii szkół gimnazjalnych.