2. Agnieszka Wróblewska, klasa IId - nagroda w konkursie plastycznym i grafiki komputerowej "Rodzina wielopokoleniowa". Opiekun: mgr Anna Bryk
  3. Iwona Pierzchała, klasa IId - nagroda w konkursie plastycznym i grafiki komputerowej "Rodzina wielopokoleniowa". Opiekun: mgr Anna Bryk
  4. Aleksandra Sawicz, klasa IIId za reportaż, Magdalena Wilczek, klasa IIId i Monika Cudnoch klasa IIId za fotoreportaż pt. "Dzień przedsiębiorczości", otrzymały dyplomy, a cały zespół młodzież reprezentujący naszą szkołę w programie "Dzień Przedsiębiorczości 2004" otrzymał wyróżnienie. Opiekun: mgr inż. Alicja Kasprowicz
  5. Mateusz Kuklo z klasy IIGim. i Tomasz Rzepecki z klasy IIGim. zakwalifikowali się do eliminacji rejonowych konkursu historycznego dla szkół gimnazjalnych. Opiekun: mgr Janina Surgał
  6. Łukasz Bełcikowski z klasy IIa zajął I miejsce, a Agnieszka Wróblewska z klasy IId zajęła III miejsce w mistrzostwach Powiatu szczycieńskiego w strzelaniu z broni pneumatycznej. Drużynowo reprezentacja naszej szkoły zajęła II miejsce. Opiekun: mgr Lucyna Majewska.
  7. Zespół młodzieży pod kierunkiem mgr Niny Gałązki otrzymał wyróżnienie w konkursie powiatowym na dekorację drzewka świątecznego
  8. Nasza szkoła zajęła I miejsce na najbardziej usportowioną szkołę w kategorii szkół ponadgimnazjalnych
    Najważniejsze sukcesy szkoły w drugim półroczu roku szkolnego 2004/2005
  1. Maciej Dąbrowski z klasy IIa zajął 91. miejsce w skali ogólnopolskiej w eliminacjach II etapu XXVIII Olimpiady Języka Niemieckiego. Opiekun: mgr Bogusława Łopatka
  2. Ewelina Długokęcka z Klasy IIIe zajęła II miejsce na etapie powiatowym w II Wojewódzim Konkursie Wiedzy "Już teraz mogę zadbać o zdrowie sewgo przyszłego dziecka" (brała udział w eliminacjach wojewódzkich). Opiekun: mgr Nina Gałązka
  3. Katarzyna Abramczyk z klasy Ic zajęła I miejsce w eliminacjach wojewódzkich kwalifikując się do eliminacji centralnych XX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Brała udział w eliminacjach centralnych i uzyskała tytuł finalisty. Opiekun: mgr Nina Gałązka
  4. Katarzyna Abramczyk z klasy Ic zdobyła tytuł laureata w 50-tym Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim w eliminacjach rejonowych. Opiekun: mgr Elżbieta Mrożek
  5. Łukasz Redynk z klasy Ib zajął I miejsce, Jarosław Paszun z klasy IIIf zajął II miejsce, Alicja Gąska z klasy Ib zajęła III miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Łukasz Redynk startował następnie w eliminacjach wojewódzkich i zajął VII miejsce: Opiekun: mgr Lucyna Majewska
  6. Marta Grodź z klasy IId zajęła I miejsce, a Aleksandra Tłoczkowska z klasy Id zajęła II miejsce w eliminacjach powiatowych Olimpiady Wiedzy o zdrowiu. Brały udział w eliminacjach wojewódzkich. Opiekun: mgr Nina Gałązka i mgr Jolanta Zieniuk-Piwowarska
  7. Joanna Szulborska z klasy Id zajęła I miejsce w szkole w Ogólnopolskim konkursie historycznym KRąG w kategorii prac indywidualnych. Opiekun: mgr Krystyna Gełdon
  8. Martyna Trzcińska z klasy Ie zajęła I miejsce w szkole w Ogólnopolskim konkursie historycznym KRąG w kategorii prac indywidualnych. Opiekun: mgr Wojciech Gramowski
  9. Drużyna szkoły zajęła II miejsce w Powiatowych Zawodach w udzielaniu Pierwszej Pomocy. Opiekun: mgr Lucyna Majewska
  10. Emilia Brzdąkiewicz z klasy IId wygrała eliminacje szkolnej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej i zakwalifikowała się do eliminacji wojewódzkich. Opiekun: mgr inż. Alicja Kasprowicz
  11. Drużyna szkoły zajęła I miejsce w Powiatowych eliminacjach Turnieju Wiedzy o Ruchu Drogowym. Opiekun: mgr Jerzy Sarbiewski
  12. Szkoła otrzymała wyróżnienie za udział w projekcie "Dzień Przedsiębiorczości 2005". Opiekun: mgr inż. Alicja Kasprowicz
  13. Drużyna szkoły zajęła X miejsce w województwie w Wojewódzkiej Olimpiadzie Wiedzy o Obronie Cywilnej. Opiekun: mgr Lucyna Majewska
  14. Agnieszka Kowalczyk z klasy Id zajęła I miejsce w klasyfikacji generalnej indywidualnej finału wojewódzkiego konkursu wiedzy morskiej "Polska leży nad Bałtykiem". Opiekun: mgr Lucyna Majewska
  15. Międzynarodowy konkurs matematyczny "Kangur"
    W kategorii junior wyróżnienie otrzymali: Adam Szmalc z klasy Ib, opiekun mgr Agnieszka Brzostek i Paweł Bałdyga z klasy Id, opiekun mgr Katarzyna Semeniuk
    W kategorii student Urszula Sieroń z klasy IIIb uzyskała wynik bardzo dobry, a Bartosz Wróbel z klasy IIb uzyskał wynik dobry. Opiekun: mgr Agnieszka Brzostek
  16. Szkoła otrzymała ZŁOTY MEDAL OPIEKUNA MIEJSC PAMIĘCI NARODOWEJ przyznany przez Radę Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa za opiekę nad miejscami walki i męczeństwa.