uczniowie » osiągnięciagnięcia » w roku szkolnym 2002/2003

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2002/2003

1. Katarzyna Pieniuk V miejsce w XIII Olimpiadzie Ochrony Środowiska na etapie wojewódzkim.
  2. Monika Witkowskiej, Dorota Sieroń, Madalena Szymczak, Joanna Matysiak, Edyta Anielska, Izabella Borkowska, Magda Sitarska - pierwsza nagroda w IX edycji konkursu na opisanie zabytkowych nekropolii Warmii i Mazur.
  3. Joanna Jurczenko, Joanna Raczyńska - udział w eliminacjach okręgowych XXXII Olimpiady Biologicznej.
  4. Łukasz Pawłowski - udział w eliminacjach okręgowych XXIX Olimpiady Historycznej.
    Osiągnięcia sportowe (opiekunowie: nauczyciele wychowania fizycznego)
  1. IV miejsce w mistrzostwach województwa warmińsko-mazurskiego w piłce koszykowej dziewcząt - K. Krępeć, J. Aronowska, K. Jachimowska, M. Hryniewicz, J. Bółtacz, M. Mydło, A. Lejmanowicz, A. Sawicz, B. Darmofał, M. Długokęcka.
  2. IV miejsce w mistrzostwach województwa warmińsko-mazurskiego w piłce siatkowej dziewcząt - J. Aronowska, B. Olszewska, K. Krępeć, M. Szymczak, A. Rzepecka, K. Mydło, E. Popławska, J. Bębenek, E. Lango, D. Woźniak.