uczniowie » osiągnięciagnięcia » w roku szkolnym 2001/2002

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2001/2002

(powrót do spisu)

  1. Emilia Rekosz, kl. IV G zakwalifikowała się do eliminacji drugiego etapu Olimpiady / Turnieju "Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym" - opiekun: A Bugaj.
  2. Maciej Szymczak kl. IV A zakwalifikował się do II etapu XXVIII Olimpiady Geograficznej i Nautologicznej - opiekunowie: Z. Czaińska, B. Węgrzyn.
  3. Rafał Kwiatkowski, kl. IV C zajął IV miejsce w IX Ogólnopolskiej Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia - opiekun: J. Zieniuk - Piwowarska.
  4. Agata Kowalska kl. IV E, Łukasz Klimek kl. IV E, Anita Czaplicka kl. IV C, Magdalena Damięcka kl. IV E, Ewelina Tyszkiewicz kl. II C, Agnieszka Częścik kl. IV C, Joanna Bębenkowska kl. IV E, Jakub Pałasz kl. IV C, Adrian Rasiński kl. IV C, Aneta Prud kl. IV C, Mariola Drzyzguła kl. IV C, Igancy Rzygaliński kl. IV C - Pierwsza nagroda w ósmej edycji konkursu na opisanie zabytkowych nekropolii Warmii i Mazur - opiekun: K. Gełdon
  5. Magdalena Sitarska kl. II C, Monika Witkowska kl. III A, Karolina Goławska kl. IV C, Joanna grzeszczyk kl. IV C, Karolina Nasiadko kl. IV C, Kinga Rauth kl. IV C, Karolina Szwarc kl. IV C, Justyna Zaręba kl. IV A, Ewa Szwerecka kl. IV E - Druga nagroda w ósmej edycji konkursu na opisanie zabytkowych nekropolii Warmii i Mazur - opiekun: K. Gełdon.
  6. III miejsce w mistrzostwach szkół ponadgimnazjalnych w strzelaniu z karabinka sportowego kbks - opiekun: R. Rykaczewski.
  7. I miejsce w Konkursie "Życie i twórczość I. Krasickiego": Katarzyna Ważna kl. III A, Małgorzata Pastusiak kl. III A, Katarzyna Dymek kl. III A - opiekun: A. Tobolewska.
  8. Bartosz Kojro kl. II C, Aleksander Folga kl. IV A, Ewa Bielska kl. IV A zakwalifikowali się do eliminacji regionalnych XVII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej - opiekunowie: J. Zieniuk - Piwowarska, N. Gałązka.
  9. Małgorzata Majewska kl. III C brała udział w zawodach II stopnia XXXI Olimpiady Biologicznej - opiekun: J. Zieniuk - Piwowarska.
  10. I miejsce w Powiatowych i V miejsce w Wojewódzkich Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK - opiekun: N. Gałązka.
  11. Mariusz Gampf kl. IV A, Aleksander Folga, kl. IV A, Maciej Szymczak kl. IV A zajęli IV miejsce w X Wojewódzkim Turnieju Wiedzy Astronomicznej - opiekun: J. Sarbiewski.
  12. Maciej Szymczak kl. IV A nagroda w kategorii referatu w Ogólnopolskim Konkursie o zbrodni katyńskiej - opiekun: W. Gramowski.
  13. Łukasz Pawłowski - wyróżnienie w II edycji konkursu "Prusowie - Północni Sąsiedzi Słowian" - opiekun: E. Weichhaus.
  14. Sylwia Sadowska kl. III F, Katarzyna Topa kl. III C, Piotr Szydłowski kl. II C, udział w diecezjalnym etapie Olimpiady Wiedzy Religijnej "Wszystko postawiłem na Maryję" - opiekun: I. Dobryłko.
  15. Edyta Anielska kl. II E, Izabela Borkowska kl. II E, Anna Dąbrowska kl. II D, Adrian Kaczmarczyk kl. II A, Izabela Papszun kl. II A, Łukasz Wołonciej kl. II A, Beata Zielińska kl. II D, drugie miejsce w miejskim finale olimpiady "Mam prawo do prawa" zorganizowanej w ramach programu edukacyjnego "Ambasada Praw Ucznia" - opiekun: B. Gramowska.
  16. I i II miejsce w powiatowy konkursie "Rzuć Palenie Razem z Nami" w kategorii transparent - opiekunowie: N. Gałązka, B. Gramowska.
    Osiągnięcia sportowe (opiekunowie: nauczyciele wychowania fizycznego)
  1. II miejsce w powiatowo-miejskich i III miejsce w rejonowych sztafetowych biegach przełajowych z okazji Święta Niepodległości szkół ponadgimnazjalnych - kat. chłopców: Adam Ostasz kl. II B, Bartosz Droliński kl. II D, Michał Wiącek kl. II B, Daniel Wołąkiewicz kl. III A, Mateusz Krupa kl. II A, Jakub Janicki kl. IV C, Kamil Kajdana kl. III D, Mariusz Abramczyk kl. III E, Łukasz Godlewski kl. IV E, Zbigniew Kandybowicz kl. III F, Maciej Szymczak kl. IV A
  2. II miejsce w powiatowo-miejskich i I miejsce w rejonowych sztafetowych biegach przełajowych z okazji Święta Niepodległości szkół ponadgimnazjalnych - kat. dziewcząt: Katarzyna Woźniak kl. IV H, Agnieszka Brzostek kl. IV F, Barbara Kowalczyk kl. III E, Gabriela Zygmuntowicz kl. III E, Natalia Kierklo kl. II C, Magdalena Filińska kl. II C.
  3. I miejsce dziewcząt w powiatowych mistrzostwach piłki siatkowej.
  4. I miejsce chłopców w powiatowych mistrzostwach piłki siatkowej.
  5. I miejsce dziewcząt w rejonowych mistrzostwach piłki siatkowej. Rejon V
  6. II miejsce chłopców w rejonowych mistrzostwach piłki siatkowej. Rejon V
  7. III miejsce chłopców w rejonowych zawodach tenisa stołowego.
  8. IV miejsce chłopców w rejonowych zawodach piłki siatkowej.
  9. III miejsce dziewcząt w rejonowych zawodach piłki siatkowej.
  10. I miejsce chłopców w powiatowych eliminacjach piłki koszykowej i III w mistrzostwach rejonowych : B. Czarkowski, M. Kozłowski, M. Szymczak, T. Łojko, K. Pruchniewski, D. Wołąkiewicz, M. Czajkowski, J. Mikulak, A. Mamiński, W. Gębarski - opiekun: M. Wróblewski.
  11. I miejsce w mistrzostwach powiatowych, I miejsce w mistrzostwach rejonu, I miejsce w mistrzostwach regionu, III miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Koszykowej Dziewcząt: Katarzyn Krępeć, Maja Hain, Kama Jachimowska, Agnieszka Kaszubowska, Janina Bołtacz, Ewa Szwerecka, Dominika Bogatowska, Agnieszka Brzostek, Agata Zygler - opiekun: M. Wróblewski.
  12. I miejsce w meczu piłki nożnej zorganizowanym przez Młodzieżową Radę Powiatu Szczycieńskiego - opiekun : K. Janowski.
  13. I miejsce drużynowo - dziewczęta w Mistrzostwach Rejonu V w zawodach lekkoatletycznych:
    - Kaja Woźniak I miejsce na 100 i 200 m.
    - Anna Kołakowska II miejsce 400 m.
    - Edyta Lango - I miejsce na 800 m.
    - Marta Stosio - I miejsce na 1500 m.
    - Katarzyna Krępeć - I miejsce skok w dal.
    - Gabriela Zygmuntowicz - I miejsce skok wzwyż.
    - Marta Ćwik - III miejsce pchnięcie kulą.
    - Marta Ćwik - II miejsce rzut oszczepem.
    - sztafeta 4 x 100 - I miejsce.
  14. II miejsce drużynowo - chłopcy w Mistrzostwach Rejonu V w zawodach lekkoatletycznych:
    - Jakub Bogusz - I miejsce 100 m.
    - Zbigniew Kandybowicz - II miejsce 2002m.
    - Marcin Kicki - II miejsce 400 m.
    - Karol Pruchniewski - II miejsce 800 m.
    - Dawid Ejdys - II miejsce 1500 m.
    - Daniel Wołąkiewicz - I miejsce skok w dal.
    - Michał Czajkowski - I miejsce skok wzwyż.
    - Bartosz Kojro - II miejsce pchnięcie kulą.
    - Mariusz Młynarski - II miejsce rzut oszczepem.
    - sztafeta 4 x 100 - I miejsce.