szkola » wydarzenia sportowe

„Siatkarska” młodzież z Sobiecha awansuje do półfinałów mistrzostw województwa.(powrót)


W dniu 21.11.2019 w ZS nr 3 w Szczytnie rozegrano Mistrzostwa Rejonu V w piłce siatkowej dziewcząt. Podopieczne Krzysztofa Janowskiego odniosły dwa zwycięstwa pokonując 2:0 siatkarki z ZS nr2 w Szczytnie ,oraz 2:0 I LO Pisz.
Drużyna wystąpiła w składzie: Jagiełło Daria, Jurkowlaniec Karolina, Kiersikowska Wiktoria, Kramek Adrianna, Krzewska Julia, Kusior Magdalena, Matysiak Gabriela, Nagadowska Maja, Ostrowska Julia, Sawicka Natalia, Tarasewicz Oliwia, Bulicka Antonina, Rusinowska Julia. Trenerem zespołu jest Krzysztof Janowski.

W dniu 26.11.2019 do rywalizacje przystąpili chłopcy. Zwycięsko wyszli z potyczki z rówieśnikami z ZS nr1 w Szczytnie 2:0, oraz ZS nr 1 Biała Piska 2:0. Zwycięska drużyna Zespół Szkół nr 3 w Szczytnie wystąpiła w składzie: Cegielski Nikodem, Drach Oliwier, Drężek Konrad, Sawicki Szymon, Jem i el i t a Adam, Karpiński Marceli, Kowalewski Filip, Krzysztoszek Jonasz, Maciejewski Dominik, Olbryś Maciej, Rybaczyk Maciej, Wlazło Krzysztof. Trenerem zespołu jest Piotr Lisewski
Drużyny z naszej szkoły zapewniły sobie awans do turnieju półfinałowego mistrzostw województwa.