REKRUTACJA 2019/2020

szkola » wydarzenia sportowe

Szczypiorniści – nic się nie stało!

Dnia 17.12.2018 r. w Giżycku odbyły się zawody na szczeblu regionu w piłkę ręczną. W turnieju brały udział cztery drużyny: zespół z Mrągowa, Gołdapi, drużyna z Zespołu Szkół nr 1 w Szczytnie oraz zawodnicy z naszej szkoły, którzy po ostatnim przegranym sparingu z „Jedynką” byli zdeterminowani i żądni zwycięstwa. Po wspomnianym meczu nasz zespół nieustannie trenował, poprawiając swoje umiejętności i korygując błędy wypatrzone przez naszą panią trener. Mecze były rozgrywane na zasadzie „każdy z każdym”, a samo spotkanie trwało 20 minut.

Kolejność spotkań i ich wyniki:
1) I LO Giżycko 15 : 3 ZS nr 3 Szczytno
2) ZS nr 1 Szczytno 3 : 8 ZS Gołdap
3) ZS nr 3 Szczytno 10 : 22 ZS Gołdap
4) I LO Giżycko 17 : 8 ZS nr 1 Szczytno
5) I LO Giżycko 8 :7 ZS Gołdap
6) ZS nr 3 Szczytno 8 : 17 ZS nr 1 Szczytno

Klasyfikacja końcowa:
1) I LO Giżycko
2) ZS Gołdap
3) ZS nr 1 Szczytno
4) ZS nr 3 Szczytno
Mimo porażki w tych zawodach należy szukać pozytywów. Drużynie Sobiecha brakuje jeszcze doświadczenia, a każdy taki turniej wiele uczy zawodników. Następne zawody nasz zespół rozgrywa dopiero za rok. Jest to dużo czasu na przygotowanie się do następnych rozgrywek.

Piotr Stadlewski 2d