szkola » Erasmus plus

Sobieski na Malcie

W dniach 20-27 stycznia bieżącego roku odbyłyśmy pierwszą mobilność w ramach projektu "Wysokie kwalifikacje nauczyciela gwarancją efektywnej edukacji" z programu Erasmus+ Akcja 1: Mobilność kadry edukacji szkolnej. Temat kursu brzmiał: "Spice up your teaching ideas" i obejmował łącznie 21 godzin. Celem kursu było głównie doskonalenie umiejętności językowych, metodycznych oraz nawiązanie współpracy międzynarodowej i wymiana doświadczeń z innymi nauczycielami.
Zajęcie odbywały się codziennie w szkole językowej ETI (Executive Training Executive) znajdującej się w mieście St.Julian's na Malcie. Warsztaty prowadzone były przez profesjonalnie przygotowaną kadrę w nowoczesnych i dobrze wyposażonych salach. Podczas pracy byłyśmy stale aktywizowane do pracy poprzez różne ćwiczenia rozwijające nowe, praktyczne metody nauczania.
Zdobyta podczas szkolenia wiedza z pewnością posłużą nam i innym nauczycielom języka angielskiego w dalszej pracy pedagogicznej poprzez urozmaicenie prowadzonych zajęć i wprowadzenie nowych technik nauczania.

Małgorzata Bogucka
Ewa Enerlich