Wielka Gala Przedsiębiorczości w Warszawie

Dnia 28 kwietnia 2008 roku w Galerii Porczyńskich w Warszawie odbyło się ogólnopolskie podsumowanie programu Certyfikat Jakości "Szkoła Przedsiębiorczości".
Nagrodzone zostały 64 szkoły, które najlepiej spośród 205 wyróżnionych Certyfikatem realizują zadania z zakresu szeroko rozumianej edukacji ekonomicznej, kształtują postawy przedsiębiorcze, przygotowując swoich absolwentów do dorosłego życia.

Uroczystość ta była wyjątkową okazją do spotkania się szkół, które otrzymały Certyfikat Jakości, przedstawicieli Urzędów Marszałkowskich oraz przedsiębiorców sektora biznesu.

Galę rozpoczął występ chóru z I Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu, następnie głos zabrała Wiceminiser Edukacji Narodowej Pani Krystyna Szumilas, która pogratulowała liderom i życzyła dalszych sukcesów w pracy.
Pani Wiceminister podkreśliła, że kształtowanie postaw przedsiębiorczych u uczniów to ciągły proces wymagający wielu doświadczeń osobistych wpływających na kształtowanie myślenia i zachowania młodego człowieka.

Liderzy otrzymali dyplomy, nagrody rzeczowe oraz godła poświadczące otrzymanie certyfikatu.

Obejrzyj galerię zdjęć

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9