Obchody Dnia Świętego Patryka
17.03.2008 r.

W poniedziałkowy poranek mile zaskoczył uczniów wystrój naszej szkoły. Znane nam wnętrza zmieniły się nie do poznania. Ściany przyozdobione zostały kończynkami i plakatami z wizerunkiem zielonych skrzatów.
To wszystko miało nam przypomnieć o coraz popularniejszym na świecie irlandzkim święcie - Dniu świętego Patryka.
Z tej okazji na 4 godzinie lekcyjnej odbył się występ szkolnego kabaretu "Noga Motyla", który zaprezentował skecz o Polakach wracających z Irlandii. Spotkał się on z uznaniem i zachwytem publiczności. Poza tym ubrani na zielono uczniowie mieli okazję wziąć udział w konkursie na "najbardziej zieloną klasę" i wygrać zielone słodkości.
Zwyciężyła klasa IIIa, a wyróżnione zostały: II e, IIc, Ib i Ig.

Tę świetną zabawę i mile spędzony czas zawdzięczamy pomysłowości nauczycielki języka angielskiego pani Małgorzacie Olbryś, za co jej serdecznie dziękujemy.

Obejrzyj galerię zdjęć

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7