Uczeń naszej szkoły Michał Kosiński - Najpopularniejszym Sportowcem Powiatu Szczycieńskiego

Dnia 28 lutego 2008 r. w Hali Sportowej Zespołu Szkół Nr 3 w Szczytnie odbyło się uroczyste podsumowanie Plebiscytu na Najpopularnieszego Sportowca Powiatu Szczycieńskiego.
Na łamach tygodnika "Nasz Mazur" odbyło się głosowanie czytelników, którzy spośród 40 zgłoszonych sportowców dokonali wyboru laureatów.
Najpopularniejszym Sportowcem Powiatu SZczycieńskiego został uczeń naszej szkoły - Michał Kosiński z klasy IIb, który wśród swoich osiągnięć ma między innymi: II Miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w triathlonie (składający się z pływania, kolarstwa i biegu), Mistrz Województwa w triathlonie, II Miejsce na Mistrzostwach Polski w Ratownictwie Wodnym WOPR-u, II Miejsce w zawodach Grand Prix w Aquatlonie składającego się z Pływania i biegu.

Uroczystość rozpoczął pan Jarosław Matłach - starosta szczycieński, a następnie szkolny kabaret "Noga Matyla", występ chóru "Gospel" uświetnili podsumowanie plebiscytu.

Obejrzyj galerię zdjęć

1 | 2 | 3 | 4 |