aktualności » z życia szkoły

III miejsce dziewcząt. Finały regionalne w Ełku
6.02.2008 r.

(powrót)

Nasze koszykarki rozegrały turniej o mistrzostwo regionu III szkół ponadgimnazjalnych 6.02.2008 r. w Ełku.
Udział w turnieju wywalczyły zespoły I LO Ełk (gospodarz), II LO z Giżycka, ZS Nr 3 i ZS Nr 1 ze Szczytna.
W pierwszym spotkaniu nasze dziewczęta zagrały z drużyną I LO z Ełku i po bardzo zażyłej i wyrównanej walce uległy pechowo w końcówce 35 do 32 tracąc szanse awansu do gry finałowej tego turnieju. W meczu o III miejsce pewnie pokonaliśmy dziewczęta z ZS nr 1 ze Szczytna 54 do 18. Klasyfikacja końcowa:

1. I LO Ełk (awans do finału wojewódzkiego)
  2. II LO Giżycko (awans do półfinału - baraż)