Spektakl profilaktyczny Niebezpieczne zabawy

Dnia 14. grudnia 2004 roku w naszą szkołę odwiedzili aktorzy Teatru NARWAL z Białegostoku. Zaproponowali uczniom spektakl profilaktyczny pt. "Niebezpieczne zabawy". Przedstawienie zaczął, komentował i zakończył aktor prowadzący. Pełnił on rolę łącznika między publicznością a poszczególnymi scenami przedstawienia. Prowokował oraz wymuszał aktywność widzów, przez co uczniowie stawali się jego uczestnikami.
Spektakl łączył ze sobą profilaktykę narkotykową i alkoholową. Przy pomocy widowni "rozkładał zjawisko przemocy na czynnki pierwsze".

Chcielibyśmy podziękować aktorom: Marzenie Pleszak, Krzysztofowi Bugajskiemu i Arkadiuszowi Pawelskiemu za wspaniałe przedstawienie. Komunikatywny język i prosta scenografia, właściwie dobrane efekty dzwiękowe pomogły naszej młodzieży w odbiorze i zrozumieniu idei przedstawienia.

W spektaktu udział wzięł następujące klasy: Isa, Ia, Ic, Id, If, Ig oraz IIsa, IIb, IIc i IIIe.

Aby powiększyć fotografię, kliknij na niej.