Zespół Szkół Nr 3 w Szczytnie - najbardziej usportowioną szkołą w powiecie szczycieńskim
6.12.2007 r.

Dnia 6 grudnia 2007 r. podczas uroczystości w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Szczytnie, Powiatowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji podsumowało współzawodnictwo szkół na "Najbardziej Usportowioną Szkołę w Powiecie Szczycieńskim w roku 2006/2007". W imprezie więli udział: reprezentacje uczniów i nauczycieli szkół, starosta szczycieński - Pan Jarosław Matłach, skarbnik szczycieński - Pan Henryk Samborski oraz Pani Iwona Olbryś - przewodnicząca komisji edukacji i kultury w radzie powiatu.
W kategorii szkoły gimnazjalne - 1 miejsce zajęło Gimnazjum Sportowe, kolejne to gimnazja z Pasymia, Dźwierzut, Gim z OI nr 2 - Szczytno, Gim nr 1 - Szczytno, Rozogi, Lipowiec, Jedwabno, Wielbark, Świętajno/Spychowo, Olsztyny.
W Kategorii szkoły ponadgimnazjalne - 1 miejsce zdobył Zespół Szkół nr 3 w Szczytnie, 2 miejsce - Zespół Szkół nr 2 - Szczytno, Zespół Szkół nr 1 - Szczytno oraz Zespół Szkół - Rozogi. Najlepsze szkoły w nagrodę otrzymały sprzęt sportowy.