"Warsztaty - będę pracownikiem"
13.12.2007 r.

Dnia 13 grudnia 2007 r. już po raz drugi w bieżącym roku szkolnym odbyło się spotkanie uczniów klas III z pracownikami Powiatowego Urzędu Pracy.
Tym razem udział wzięły klasy III d i III c oraz klasa IIf. Wcześniej - 18.X - klasy III a i III b. Kolejne spotkanie odbędzie się 1 lutego 2008 r. dla klas III e i III f.

Pracownicy Urzędu omówili zagadnienia związane z przygotowaniem zawodowym - bardzo ważne dla absolwentów, którzy nie dostaną się na studia dzienne i będą musieli kontynuować naukę na studiach zaocznych.
Uczniowie mieli także możliwość uzyskania informacji na temat dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Berdzo dokładnie omówione zostały programy (realizowane przez Urząd Pracy), skierowane dla osób bezrobotnych - także absolwentów, którzy chcą zdobyć nowe umiejętności.

Obejrzyj galerię zdjęć

1 | 2 | 3