aktualności » z życia szkoły

Zespół Szkół Nr 3 w Szczytnie MISTRZEM REJONU
15.11.2007 r.

(powrót)

Reprezentacja dziewcząt ZS nr 3 w Szczytnie wygrała Mistrzostwa Rejonu V Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej.
Mecze rozgrywano systemem "każdy z każdym" w nowo otwartej hali sportowej. Organizatorem turnieju było Powiatowe Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji w Szczytnie oraz ZS nr 3.
Dziewczęta pokonały ZSZ Mrągowo (25:22; 25:22), ZSO PIsz (25:12, 22:25, 15:12), ZS nr 1 Szczytno (25:13, 25:9).

Najwięcej emocji widzom dostarczył mecz z ZSO Pisz, gdzie nasze zawodniczki w pierwszym secie wysoko pokonały rywalki 25:12, by w następnym secie przegrać do 22. Trzeci set to wyrównana walka, w której lepsze okazały się dziewczęta ZS nr 3.

Awans do rozgrywek regionalnych uzyskały dwa zespoły ZS nr 3 w Szytnie oraz ZSZ Mrągowo.

Szkołę reprezentowały: Balcerzak Ewelina, Grzeszczyk Sylwia, Jachimowska Magdalena, Jankowska Agata, Kryszyłowicz Diana, Kruk Urszula, Kuczera Kamila, Macewicz Ewelina, Popsuj Anita, Róg Daria, Rudnicka Anna, Strzelec Katarzyna.

Trenerem zespołu jest Pan Krzysztof Janowski.