O używaniu e-papierosów i nie tylko – spotkanie dla rodziców i nauczycieli z Panem Radosławem Grussem z Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej

W środę 11.12.2019 roku rodzice i nauczyciele uczestniczyli w spotkaniu z Panam Radosławem Grussem, kierownikiem Oddziału Promocji Zdrowia i Oświaty Zdrowotnej Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Prelegent poruszył niezwykle istotny, a często bagatelizowany problem, szkodliwości e-papierosów. Wystąpienie było niezwykle ciekawe, rzeczowe, poszerzyło wiedzę tak rodziców jak i grona pedagogicznego na temat współcześnie stosowanych używek. Wizyta Pana Radosława Grussa zapoczątkował cykl spotkań związanych z profilaktyką zdrowotną.

Po prelekcji rodzice spotkali się z wychowawcami, a także wielu z nich wsparło szkolną akcję pomocy dla bezdomnych zwierząt ze schroniska, robiąc zakupy na świątecznym kiermaszu, zorganizowanym przez szkolny wolontariat.
Dochód z kiermaszu wyniósł 538 zł. Serdecznie dziękujemy.