Andrzejki i Mikołajki 2004

Dnia 30. listopada 2004 roku zorganizowano w naszej szkole wróżby i zabawy andrzejkowe. Przygotowali je uczniowie z Samorządu Szkolnego. Obchody tego święta miały miejsce na korytarzu przy szkolnym sklepiku. W atmosferze świeczek i kadzidełek dziewczęta z samorządu, przebrane za cyganki, wróżyły z rąk, kart i "tymbarkowych" kapsli. Można było także poznać imię przyszłego wybranka lub wybranki, przekłuwając szpilką serce z wypisanymi imionami. Cała impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród młodzież naszej szkoły. Szczególnie dziewczęta chciały poznać swoją przyszłość dotyczącą miłości i życiowego partnera.

Natomiast dnia 6. grudnia 2004 roku naszą szkołę odwiedził Mikołaj oraz dwie Snieżynki. Zgodnie z tradycją, tego dnia wszystkie grzeczne dzieci otrzymują drobne prezenty. Wszyscy nasi uczniowie zasłużyli, by otrzymać coś słodkiego, dlatego też Mikołaj odwiedził uczniów w klasach.
Tego dnia na szkolnym korytarzu można było kupić piękne ozdoby choinkowe i inne gadżety świąteczne. Kiermasz zorganizowali mieszkańcy i wychowankowie Internatu.

Aby powiększyć fotografię, kliknij na niej.

Mikołaj i Snieżynki

Mikołaj odwiedził również pana dyrektora