Zawody Centralne Olimpiady Przedsiębiorczości

Arek Stryjewski i Wojtek Grądzik, uczniowie klasy II a, są pasjonatami w dziedzinie przedsiębiorczości. Obaj uczniowie posiadają ogromną wiedzę w tym zakresie. Chłopcy potwierdzili to 10 kwietnia 2019 roku podczas zawodów centralnych olimpiady, w której zmierzyli się z najlepszymi młodymi biznesmenami w Polsce. Tylko jeden i dwa punkty dzieliły naszych uczniów od indeksu Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W tej rozgrywce decydowało przede wszystkim szczęście. Na tym etapie wszyscy uczestnicy byli profesjonalistami i różnice w ocenie prac były bardzo niewielkie.

To wielki sukces naszych uczniów - po raz pierwszy od dwunastu lat mamy uczestników eliminacji centralnych olimpiady przedmiotowej. Należy też wspomnieć, że chłopcy są dopiero w drugiej klasie.

Życzę wytrwałości i dalszych sukcesów w kolejnej edycji olimpiady już w następnym roku szkolnym. Niech rozpoczęta w ten sposób przygoda z przedsiębiorczością potrwa długie lata i przyniesie Wam, wiele sukcesów i trafnych życiowych wyborów.

Opiekun merytoryczny - Alicja Kasprowicz