UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS MATURALNYCH

26 kwietnia 2019 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie zajęć w klasach III Liceum Ogólnokształcącego.

Pani dyrektor Mariola Jaworska, członek Zarządu Warmińsko – Mazurskiego pani Sylwia Jaskulska oraz Sekretarz Powiatu Szczycieńskiego pan Stefan Januszczyk wręczyli nagrody za promocję z wyróżnieniem, osiągnięcia w nauce i sporcie, bezinteresowną działalność społeczną oraz reprezentowanie szkoły w olimpiadach i konkursach.

Nagrodę im. Stanisława Żenczykowskiego z rąk pana Krzysztofa Topolskiego odebrał uczeń klasy 3a, Krzysztof Michalak, który wyróżnił się wysokim poziomem wiedzy ogólnej, uzyskując aprobatę kolegów dla swoich osiągnięć.

Ponadto 10 osób otrzymało najwyższe szkolne wyróżnienie, czyli statuetki Talenty Sobieskiego. Byli to:
Najlepszy z najlepszych – Paulina Kęsicka 3b,
Najlepszy sportowiec – Krzysztof Brzostek 3b,
Najlepsza sportsmenka – Amelia Mariańska 3a,
Artystyczna dusza – Gabriela Morawska 3a, Dominika Kłos 3c, Kornelia Kobylańska 3d,
Wielki Społecznik – Joanna Mikołajewska 3d, Wiktoria Barszcz 3c,
Wielki obecny – Dominik Lewczyński 3a,
Mistrz etykiety – Michalina Archacka 3b.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.