REKRUTACJA 2019/2020

Nasi uczniowie zakwalifikowani do zawodów centralnych XIV Olimpiady Przedsiębiorczości

7 marca Arek Stryjewski i Wojtek Grądzik, uczniowie klasy II a, wzięli udział w zawodach okręgowych Olimpiady Przedsiębiorczości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Nasi uczniowie zmierzyli się z grupą ponad 200 uczniów z centralnej części Polski ( mazowieckie, warmińsko-mazurskie, podlaskie i pomorskie). Napisali bardzo dobrze test z wiedzy ekonomicznej i znaleźli się wśród 50 zawodników zakwalifikowanych do etapu II, w którym w pięcioosobowych zespołach (wyłonionych w drodze losowania) rozwiązywali zadanie sytuacyjne, wylosowane przez przedstawiciela zespołu. Potem musieli dokonać obrony swojej pracy i odpowiedzieć na pytania komisji. Emocje były ogromne, a konkurencja bardzo dobrze przygotowana. Wiedza naszych uczniów została doceniona przez Komisję i nasi uczniowie znaleźli się w finale olimpiady, wśród 25 najlepszych w tym okręgu. 11 kwietnia zmierzą się z 98 najlepszymi w kraju. Będzie się działo...

Życzymy dalszych sukcesów.

Opiekun : Alicja Kasprowicz