REKRUTACJA 2019/2020

RAMBIT HUMANISTYCZNY

Piątkowe dwie godziny lekcyjne okazały się szczęśliwe dla zwycięskiej drużyny trzecioklasistów, która zdobyła najwięcej punktów w quizie poświęconym językowi, historii, Biblii i sztuce. Nagrody za pierwsze miejsce odebrali: Michalina Archacka (3b), Agata Kozłowska (3d), Wiktor Modzelewski (3a) i Alicja Smolińska (3c).

Swoją wiedzą i kulturą wypowiedzi zaimponowali uczniowie klas pierwszych. Uwagę zwrócił Paweł Tarasiuk (1d), wykazując się bardzo dobrą znajomością Biblii. Łukasz Poździał (1a) pokazał zebranym, że można mówić zwięźle, rzeczowo i poprawnie. Podobne wrażenie wywarły Patrycja Krawczyk (1c) i Julia Piotrowicz (1e). Grupę wspierał Maciej Kowgier z klasy 1b.

Drugoklasiści, czyli: Wiktoria Abramczyk (2a), Sebastian Bartosiewicz (2b), Rafał Tomaszczyk (2c) i Natalia Urbańska zajęli trzecie miejsce, przegrywając niewielką różnicą punktów z pozostałymi drużynami.

Za przygotowanie konkursu odpowiedzialni byli poloniści, nauczycielka religii M. Zyśk i historyk – W. Gramowski.

an.tob.