REKRUTACJA 2019/2020

W hołdzie niezłomnym

W niedzielę 3 marca 2019 r. z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Miejskim Domu Kultury w Szczytnie odbyła się uroczysta gala poświęcona Niezłomnym. Podczas tej uroczystości wystąpili laureaci IV edycji powiatowego konkursu "Żołnierze Wyklęci - Przywróćmy Ich Pamięci". Liczne grono laureatów reprezentowali uczniowie naszej szkoły, zdobywając zaszczytne miejsca i wyróżnienia. W kategorii utwór muzyczny wszystkie miejsca zajęli uczniowie naszej szkoły. Laureaci zostali nagrodzeni przez władze miasta - Starostę Szczycieńskiego oraz Burmistrza Miasta Szczytno. Utwory wykonane podczas tej uroczystości były wzruszające i skłaniały do refleksji i zadumy. Już wkrótce usłyszymy laureatów na naszej szkolnej uroczystości.
Laureaci
SZKOŁY GIMNAZJALNE – UTWÓR MUZYCZNY
II miejsce – Alia Dzielińska
SZKOŁY ŚREDNIE – UTWÓR MUZYCZNY