REKRUTACJA 2019/2020

Bal gimnazjalny 2019

8.02.2019 roku odbył się bal uczniów klas trzecich Gimnazjum Sportowego. Gdy zegar wybił godzinę 18:00, powitali oni przybyłych gości a szczególnie ciepłe podziękowania skierowali do dyrekcji – Pani Marioli Jaworskiej oraz Pani Anny Kowalskiej. Nie zapomniano o wychowawczyniach - Katarzynie Krassowskiej (klasa 3sa) i Małgorzacie Olbryś (klasa 3sb) oraz Pani Annie Bryk, która pomogła młodzieży stworzyć balowe dekoracje. Nauczycielki wychowania fizycznego, Milena Walkiewicz i Ewa Tomaszczyk, włożyły wiele trudu i okazały dużo cierpliwości, wtajemniczając młodzież w układ poloneza, za co im serdecznie podziękowano.

Po uroczystym otwarciu balu przez Panią dyrektor Mariolę Jaworską młodzież zatańczyła poloneza. Po gromkich brawach i wspaniałej sesji fotograficznej odbyło się równie dzielenie tortu. Każdy z przybyłych gości mógł spróbować tego wykwintnego specjału.

Impreza przebiegała zgodnie z planem. Młodzież bawiła się przy ulubionych kawałkach muzycznych do samego końca :-). Aż szkoda, że to był już ostatni bal gimnazjalny w naszej szkole...

Katarzyna Krassowska