REKRUTACJA 2019/2020

rekrutacja na rok szkolny 2019/2020 przeprowadzona będzie elektronicznie

Studniówka 2019

W dniu 19 stycznia 2019 roku w Sali ,,Albizja” w Lemanach, odbył się bal studniówkowy uczniów Zespołu Szkół im. Jana III Sobieskiego w Szczytnie. Uroczystość rozpoczęła się polonezem- tradycyjnym tańcem maturzystów, nad którym pieczę sprawował pan Andrzej Materna.
Następnie trzecioklasiści zaprezentowali nauczycielom oraz publiczności występy wokalno-taneczne, do których choreografię ułożyła jedna z uczennic. Wszyscy mieli także okazję wysłuchać autorskiej piosenki grupy maturzystów, skomponowanej specjalnie z okazji studniówki.
Cała uroczystość miała charakter Gali Rozdania Oskarów, podczas której nauczycielom zostały wręczone nagrody w różnych, ciekawych kategoriach.
Po części artystycznej odbyła się projekcja długo przygotowanego przez maturzystów filmu pt.: "Boso przez Sobieski", prezentującego codzienne życie uczniów będących na profilach: matematyczno-fizycznym, społecznym oraz biologiczno-chemicznym w naszej szkole.
Ogrom podziękowań, życzeń dobrze zdanej matury i przyjazna aura zaowocowały świetną zabawą i niesamowitą atmosferą. Tańce, gry i wspólna zabawa, przyniosły studniówkowiczom wiele radości.
Tę studniówkę wszyscy maturzyści oraz nauczyciele będą wspominać bardzo miło.

Wiktoria Barszcz 3c