REKRUTACJA 2019/2020

SZCZYCIEŃSKIE WIGILIE

W styczniu uczniowie ZS nr 3 uczestniczyli w wigiliach, które miały miejsce w naszym środowisku lokalnym. W sobotę 12.01.2019 r. Michalina Pankiewicz, Kinga Kot, Agnieszka Mirkowicz, Joanna Rogalska oraz Krystian Pisarski uczestniczyli w wigilii Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Wileńsko-Nowogródzkiej oraz Związku Sybiraków. Nasi uczniowie uatrakcyjnili swym śpiewem to noworoczne spotkanie .Wspólnie śpiewane kolędy wzruszyły niejedną osobę, a gromkie brawa uczestniczących w wigilii były wspaniałym podziękowaniem dla naszej młodzieży.

W kolejnym dniu Kinga Kot, Natalia Urbańska, Julia Dunajska, Sandra Mierzejewska, Natalia Urbańska, Aleksandra Klimczak , Daria Barszcz, Joanna Rogalska oraz Krystian Pisarski koncertem kolęd zachwycili uczestników i gości wigilii pszczelarzy. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym.

E. W-K