REKRUTACJA 2019/2020

Jasełka

Tradycyjnie w okresie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia odbyły się w naszej szkole jasełka. Inscenizację: „Pokój niech zagości w naszych sercach” przygotowali uczniowie liceum i gimnazjum pod opieką pani Magdaleny Zyśk.

Publiczność miała okazję podziwiać Marię i Józefa, pasterzy, diabelską szajkę, dzieci i Archanioła Gabriela. Odegranym scenkom towarzyszyły kolędy i pieśni o tematyce bożonarodzeniowej. Prosta, a jednocześnie piękna scenografia wprawiła wszystkich w świąteczny nastrój.

Na zakończenie dyrektor szkoły pani, Mariola Jaworska, podziękowała za występ i złożyła wszystkim świąteczne życzenia.

W jasełkach wystąpili:
Zofia Kowalska i Oskar Guziak
Joanna Rogalska i Gabriel Kąkolewski
Michalina Pankiewicz
Magdalena Zaborowska
Klaudia Mysiorska
Katarzyna Sławińska, Zuzanna Romanowska i Maciej Wrzosek
Filip Prokopowicz i Krzysztof Napiórkowski
Kinga Lange i Zuzanna Posman
Magdalena i Jakub Kusior
oraz Cezary Bednarczyk

Dekoracje: Aleksandra Dzieciniak, Oliwia Piętoń, Liwia Arbatowska, Michalina Piekielniak, Wiktoria Brejnak, Julia Wójcicka