Santa Claus, Nikolaus...

19 grudnia 2018 roku (już po raz drugi w naszej szkole) odbył się koncert kolęd w języku angielskim i niemieckim. Uczniowie zaprezentowali najpopularniejsze kolędy oraz piosenki związane z tematyką Świąt Bożego Narodzenia. Po raz pierwszy zaprezentowały się grupy językowe wraz z nauczycielami. Na koncercie obecni byli uczniowie grup językowych wraz z opiekunami. Wspólne kolędowanie przeniosło nie tylko uczestników, ale również publiczność w nastrój Bożego Narodzenia. Repertuar prezentował różne anglojęzyczne piosenki o tematyce bożonarodzeniowej, np. klasyczne "Last Christmas", "All I want For Christmas", "Santa Baby" oraz "Stille nacht".

Przygotowaniem koncertu zajmowały się nauczycielki języków obcych: Ewa Enerlich, Joanna Górska oraz Małgorzata Bogucka.

M.B.