Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2006/2007
22.06.2007 r.

22 czerwca 2007 r.o godz. 9.00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Uroczystość rozpoczęto od wprowadzenia pocztu sztandarowego i odśpiewaniu hymnu państwowego.

Natępnie pan dyrektor Piotr Karczewski rozpoczął przemówienie, w którym podziękował wszystkim uczniom reprezentującym naszą szkołę w zawodach i konkursach. Dalej przewodniczący Rady Rodziców pan Skweres życzył uczniom oraz nauczycielom udanego wypoczynku podczas wakacji.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego była świętną okazją do pożegnania trzech nauczycielek: p. Barbary Węgrzyn, p. Elżbiety Marczak oraz p. Katarzyny Semeniuk kończących pracę w naszej szkole.

W dalszej części uroczystości pan dyrektor Piotr Karczewski wraz z panem wicedyrektorem Wojciechem Gramowskim wręczyli świadectwa i nagrody książkowe uczniom, którzy uzyskali bardzo dobre wyniki w nauce.
Na koniec wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas na ostatnie przedwakacyjne spotkanie.

Aby powiększyć fotografię, kliknij na niej.