REKRUTACJA 2019/2020

rekrutacja na rok szkolny 2019/2020 przeprowadzona będzie elektronicznie

aktualności » z życia szkoły

Czas na święto

Półtora miesiąca minęło, a my wciąż w wakacyjnych klimatach. Palące słońce, w głowach wspomnienie wakacji i nagle przyszło święto, które obchodzimy zazwyczaj w jesiennej, lekko zgorzkniałej atmosferze, choć samo święto jest radosne. Dzień Edukacji Narodowej jak co roku przyniósł mnóstwo wzruszeń. Były przemowy oficjalnych gości, życzenia dla pedagogów, administracji i obsługi. Były też nagrody i słowa uznania.

Po raz kolejny przekonaliśmy się, jak fantastycznie uzdolnioną mamy młodzież. W czasie akademii dowiedzieliśmy się o trudnych losach edukacji na przestrzeni stu lat. Obejrzeliśmy mnóstwo archiwalnych zdjęć, które pozwoliły nam na podróż w czasie – od zamierzchłej przeszłości do czasów obecnych. Wzruszenie potęgowały piosenki, które były prawdziwymi perełkami, wywoływały uśmiech i zadumę.

Fantastycznie przygotowana grupa młodzieży uraczyła nas dawką prawdziwej sztuki. Wśród wykonawców znaleźli się: Martyna Mróz, Radosław Żarnoch, Wiktoria Barszcz, Aleksandra Klimczak, Agnieszka Mirkowicz, Gabriela Morawska, Wiktor Deptuła, Mateusz Godlewski, Michalina Pankiewicz, Gabriel Kąkolewski, Zofia Kowalska, Maria Fronczak. Niezawodni w obsłudze technicznej okazali się: Jakub Mahluf i Hubert Baranowski.

Program przygotowały: Ewa Enerlich, Joanna Górska, Nina Gałązka, a dekorację: Anna Bryk.

Zobacz zdjęcia