Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

22 czerwca 2018 r. w Zespole Szkół nr 3 im. Jana III Sobieskiego odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018. W hali sportowej zebrali się: Dyrekcja, Rada Pedagogiczna, zaproszeni goście, rodzice oraz uczniowie.

Dyrektor Zespołu Szkół nr 3 im. Jana III Sobieskiego w Szczytnie, pani Mariola Jaworska, podsumowała mijający rok szkolny. Wręczono nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, godne reprezentowanie szkoły w licznych konkursach, zawodach sportowych.

Najwyższą średnią ocen w liceum miała Aleksandra Topolska z klasy 2b (5,8), a w gimnazjum Jan Szymczak z klasy 2sb (5,93). Podczas uroczystości przyznano również nagrody, w formie statuetek TALENTÓW "SOBIESKIEGO", dla absolwentów Gimnazjum Sportowego następującym osobom:
kategoria NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH:
Aleksandra Kęsicka
kategoria NAJLEPSZY SPORTOWIEC/NAJLEPSZA SPORTSMENKA SZKOŁY:
Filip Kowalewski, Dominik Maciejewski, Maja Nagadowska
kategoria ARTYSTYCZNA DUSZA:
Zofia Weronika Kowalska, Liwia Anna Arbatowska
kategoria DZIAŁALNOśĆ SPOŁECZNA /WIELKI SPOŁECZNIK:
Aleksandra Dzieciniak
kategoria WSZECHSTRONNY NA WIELU POLACH:
Justyna Poździak

Gratulujemy!
Życzymy Wam udanych, pogodnych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji!