Łukasz Łachacz zwycięzcą V Powiatowego Konkursu Wiedzy Konsumenckiej

13 kwietnia 2018 r. odbył się V Powiatowy Konkurs Wiedzy Konsumenckiiej. Patronat honorowy nad konkursem objęli Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów Marek Niechciał oraz Starosta Szczycieński Jarosław Matłach. Wzięło w nim udział 13 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatu, w tym trzech z naszej szkoły. Uczestnicy rozwiązywali test składający się z 36 pytań dotyczących praw konsumenckich. Najwyższy wynik otrzymał Łukasz i tym samym uczeń z naszej szkoły po raz po raz czwarty pokonał wszystkich uczniów i zdobył pierwsze miejsce. Przypomnijmy, ze przez trzy kole lata wygrywał Artur Krasowski, obecnie student pierwszego roku Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Zwycięzcy zostali uhonorowani dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez Starostę Szczycieńskiego. Łukaszowi składamy serdeczne gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów.