Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych

27 kwietnia 2018 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie zajęć w klasach III Liceum Ogólnokształcącego.

Pani dyrektor Mariola Jaworska, członek Zarządu Warmińsko – Mazurskiego pani Sylwia Jaskulska oraz Starosta Szczycieński pan Jarosław Matłach wręczyli nagrody za promocję z wyróżnieniem, osiągnięcia w nauce i sporcie, bezinteresowną działalność społeczną oraz reprezentowanie szkoły w olimpiadach i konkursach.

Nagrodę im. Stanisława Żenczykowskiego z rąk pani Ewy Żenczykowskiej - Sawickiej odebrała uczennica klasy 3c, Zuzanna Dąbkowska, która wyróżniła się wysokim poziomem wiedzy ogólnej, uzyskując aprobatę kolegów dla swoich osiągnięć.

Ponadto 13 osób otrzymało najwyższe szkolne wyróżnienie, czyli statuetki Talenty Sobieskiego. Byli to:
Najlepszy z najlepszych – Paweł Tarasiuk 3b,
Najlepszy sportowiec – Tomasz Piotr Pajewski 3d, Michał Ruszczyk 3a,
Najlepsza sportsmenka – Kinga Dębska 3b,
Artystyczna dusza – Kacper Sęk 3a, Wiktor Bartko 3a,
Mistrz Obiektywu (Artystyczna dusza) – Piotr Dunaj,
Wielki Społecznik – Klaudia Julia Echt 3b, Olga Dąbrowska 3a,
Osobowość szkoły – Konrad Lisewski 3a,
Wielki obecny – Radosław Domalewski 3a,
Mistrz etykiety – Izabela Anna Kosińska 3b,
Wszechstronny na wielu polach – Magdalena Deptuła 3b.

Podczas uroczystości Starosta Szczycieński, Jarosław Matłach, wręczył nagrody Starosty. Otrzymali je uczniowie, którzy w klasyfikacji końcowej uzyskali średnią ocen, co najmniej 5,2:
- Anna Beata Leniart 3a,
- Emilia Koziatek 3c,
- Gabriela Kornowska 3b,
- Izabela Anna Kosińska 3b,
- Klaudia Julia Echt 3b,
- Magdalena Olbryś 3a,
- Michał Ruszczyk 3a,
- Mikołaj Rafał Szlachetka 3b,
- Olga Dąbrowska 3a,
- Paweł Tarasiuk 3b,
- Zuzanna Dąbkowska 3c.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.