Finał Wojewódzki Gimnazjalny w Siatkówce Chłopców
24.05.2007 r.

Dnia 24 maja 2007 r. w obiekcie sportowym Miejskiego Centrum Sportu przy ul. Lanca został rozegrany Finał Wojewódzki rozgrywek piłki siatkowej chłopców szkół gimnazjalnych.

Wśród finalistów byli uczniowie naszej szkoły - gimnazjum sportowego.

Po zaciętych pojedynkach z zespołem Gimnazjum nr 8 Olsztyn, Gimnazjum Elbląg i Gimnazjum nr 15 Olsztyn ostatecznie nasi uczniowie zajęli czwarte miejsce. Wynik ten można uznać za sukces, gdyż obecność na finale wśród czterech najlepszych zespołów w województwie była nagrodą za trzyletni wkład pracy na zajęciach treningowych w Gimnazjum Sportowym przy ZS nr 3 w Szczytnie. <

Drużyna wystąpiła w składzie: Paweł Kozłowski - kapitan, Rafał Zyśk, Radek Gleba, Adam Ogrodowczyk, Mariusz Szlachetka, Wojciech Stolarczyk, Łukasz Wróblewski, Łukasz Piwowarski, Piotr Gramowski, Maciej Bukowiecki, Kamil Dąbrowski, Jakub Kwiecień, zaś trenerem grupy jest pan Piotr Lisewski.

Aby powiększyć fotografię, kliknij na niej.