Wycieczka do Teatru Muzycznego w Gdyni

Po feriach uczniowie klasy 1a ( opiekunki: A. Bryk, T. Sanford, M. Lisewska) i 1c z A. Tobolewską i W. Gramowskim wybrali się do Gdyni na spektakl "Notre Dame de Paris". Widowisko od 2016 cieszy się ogromną popularnością dzięki utalentowanym aktorom. Artyści imponują głosem, pięknie tańczą , a ich sprawność fizyczna może budzić zazdrość. Nic więc dziwnego, że na widowni brak było wolnych miejsc.

Zanim licealiści z różnych klas spotkali się w teatrze, realizowali odmienne plany wycieczek. I tak 1a odwiedziła Europejskie Centrum Solidarności w Gdańsku, aby poznać nie tak znowu odległą historię Polski, a uczniowie 1c uczestniczyli w wykładzie i zajęciach laboratoryjnych, poświęconych rekinom. Później z Kamiennej Góry oglądali panoramę Gdyni.

W drodze powrotnej w autokarach rozbrzmiewała muzyka ze spektaklu tak w wykonaniu aktorów rodzimych, jak i sławnego Garou.

an.tob.