Apel podsumowujący naukę w pierwszym semestrze roku szkolnego 2017/2018

W dniu 17 stycznia 2018 r. na 4. godzinie lekcyjnej odbył się apel podsumowujący naukę w pierwszym semestrze roku szkolnego 2017/2018, na którym zostały wręczone Puchary Przechodnie Dyrektora Szkoły.

W kategorii za najwyższe wyniki w nauce puchary otrzymały klasy: 2sb wśród klas gimnazjalnych (średnia ocen - 4,41, wychowawca p. Małgorzata Olbryś) i 3a wśród klas licealnych (średnia ocen - 4,08, wychowawca p. Agnieszka Brzostek). W kategorii najlepsza frekwencja puchary otrzymały klasy: 2sb - 92,34% wśród klas gimnazjalnych (wychowawca: M. Olbryś)oraz 1b - 95,44% wśród klas licealnych (wychowawca p. Jolanta Witkowska).

Pani Dyrektor Mariola Jaworska oraz opiekun samorządu p. Małgorzata Olbryś wyróżniły i podziękowały ubiegłorocznym członkom Samorządu uczniowskiemu za pomysły, chęci i całkowite zaangażowanie w życie szkoły. Podczas apelu zostali również wyróżnieni uczniowie odnoszący sukcesy w konkursach oraz z najwyższymi średnimi ocen.

Wśród klas gimnazjalnych osobami z najwyższą średnią ocen są Jan Szymczak 2sb - 5,58, Aleksandra Kęsicka 3sb 5,59 i Monika Horodyska 2sb - 5,53. Osoby z najwyższą średnią ocen z klas licealnych są to Paweł Tarasiuk 3b - 5,80, Aleksandra Topolska 2b - 5,70, Paulina Kęsicka 2b - 5,60, Katarzyna Napiórkowska 2b - 5,60 oraz Izabela Kosińska 3b - 5,56.

Wszystkim serdecznie gratulujemy.