Podsumowanie "Tygodnia Kariery na Warmii i Mazurach"

Tydzień kariery już za nami. Dużo się działo. Gościliśmy w szkole pracowników wojska, dietetyka, pracowników Urzędu Pracy oraz kuratora zawodowego. Na tablicach ogłoszeń pojawiły się gazetki dotycz ące niekonwencjonalnych zawodów oraz 10 zawodów przyszłości.
Poniżej przedstawiamy zdjęcia ze spotkań. Prezentujemy też wywiad, przeprowadzony przez uczennice klasy II d z naszym absolwentem, a obecnie pracownikiem Natura Mazur Hotel @SPA w Warchałach. S ą też zdjęcia z pi ątkowej sesji "Mój zawód" oraz najlepsze prace plastyczne, wykonane przez uczniów gimnazjum. Zwycięzcy otrzymaj ą oczywiście nagrody.

Miło nam poinformować, że najwięcej polubień otrzymało zdjęcia Pawła Rosy,dzięki czemu zwyciężył w konkursie na najciekawszy strój, przedstawiaj ący ulubiony zawód. W konkursie na przeprowadzenie wywiadu z przedstawicielem ciekawego zawodu zwyciężyły uczennice z klasy II d Alicja Czartoryska i Aleksandra Tumińska . W konkursie plastycznym przyznano 3 nagrody, które otrzymuj ą: Oliwia Piętoń klasa III Sb, Liwia Arbatowska klasa III sa i Justyna Poździak III sa oraz 3 wyróżnienia, które otrzymuj ą: Maja Ladzińska klasa III Sb, Aleksandra Dzieciniak III sa.

Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy zaangażowali się w to przedsięwzięcie, a w sposób szczególny: pani Ani Bryk, pani Małgosi Olbryś oraz pani Ewie Gumkowskiej i oczywiście samorz ądowi szkolnemu.

Doradca Zawodowy
Alicja Kasprowicz

Wywiad „Nigdy nie zmuszajcie się do pracy, której nie lubicie"