Psychologia - zawód z pasją

W piątek 6 października 2017 roku na 3. godzinie lekcyjnej odbyło się kolejne spotkanie z cyklu - absolwenci w murach szkoły. Tym razem gościliśmy studentkę V roku Wydziału Psychologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu - Paulinę Jaworską. To już tradycja, iż nasi absolwenci pojawiają się w murach szkoły, aby porozmawiać z uczniami na temat kierunku, który studiują i aby podzielić się z nimi swoimi doświadczeniami i uwagami na temat studiów. Spotkanie było bardzo ciekawe i dostarczyło uczniom cennych informacji. Kwalifikacje przyszłego psychologa są bardzo ważne, ale nie mniej ważne jest jego osobiste podejście do pracy, czyli - do pacjenta. Psycholog powinien być osobą otwartą, potrafiącą słuchać. Słuchanie to najważniejszy etap pracy psychologa. Dziękujemy za interesujące spotkanie. Doceniamy poświęcony nam czas, Paulina specjalnie przyjechała do nas z Poznania.
Zapraszamy ponownie.

Szkolny Doradca Zawodowy