Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

23 czerwca 2017 r. w Zespole Szkół nr 3 im. Jana III Sobieskiego odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017. W hali sportowej zebrali się: Dyrekcja, Rada Pedagogiczna, zaproszeni goście, rodzice oraz uczniowie.

Dyrektor Zespołu Szkół nr 3 im. Jana III Sobieskiego w Szczytnie, pani Mariola Jaworska, podsumowała mijający rok szkolny. Wręczono nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, jak również godne reprezentowanie szkoły w licznych konkursach, zawodach sportowych. Ich liczba świadczy o owocnie przepracowanym roku i jest wyrazem uznania dla uczniowskiego wysiłku.

Podczas uroczystości przyznano również nagrody, w formie statuetek TALENTÓW "SOBIESKIEGO", dla absolwentów Gimnazjum Sportowego następującym osobom:
kategoria NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH:
Tomasz Olender
kategoria NAJLEPSZY SPORTOWIEC/NAJLEPSZA SPORTSMENKA SZKOŁY: Krzysztof Wlazło, Daria Jagiełło
kategoria ARTYSTYCZNA DUSZA:
Zofia Chmielewska, Magdalena Kusior
kategoria DZIAŁALNOśĆ SPOŁECZNA /WIELKI SPOŁECZNIK:
Iga Dunajska.

Gratulujemy!
Nadeszła pora na zasłużone wakacje.
To czas by odpocząć i nabrać sił na nowy rok szkolny.
Życzymy Wam udanych, pogodnych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji!