Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych

28 kwietnia 2017 r. odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas III Liceum Ogólnokształcącego. Pani dyrektor Mariola Jaworska, starosta szczycieński pan Jarosław Matłach oraz przedstawiciel Rady Rodziców, pani Iwona Sawicka, wręczyli nagrody za promocję z wyróżnieniem, osiągnięcia w nauce i sporcie, bezinteresowną działalność społeczną oraz reprezentowanie szkoły w olimpiadach i konkursach.
Nagrodę im. Stanisława Żenczykowskiego z rąk pana Krzysztofa Topolskiego odebrała uczennica klasy 3c, Kamila Grądzik, która wyróżniła się wysokim poziomem wiedzy ogólnej, uzyskując aprobatę kolegów dla swoich osiągnięć. W tym dniu zostały również wręczone statuetki "Talenty Sobieskiego". Laureatami tego najwyższego w szkole wyróżnienia dla absolwentów szkoły w następujących kategoriach zostali:
Najlepszy z najlepszych - Artur Krasowski 3d, Kamila Karolina Grądzik 3c
Najlepszy sportowiec - Karol Leszczyński 3a
Najlepsza sportsmenka - Dominika Bancerek 3c
Artystyczna dusza - Natalia Roksana Jackiewicz 3d, Szymon Piotr Kusior 3a
Wielki społecznik - Dominika Sawicka 3a, Jakub Zembrzuski 3a
Osobowość szkoły - Dawid Paweł Rybiński 3a
Mistrz etykiety - Damian Dąbkowski 3c

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Zobacz zdjęcia dzięki uprzejmości p. Roberta Arbatowskiego