Spotkanie ze studentem wydziału lekarskiego UWM w Olsztynie

7 kwietnia 2017 roku uczniowie naszej szkoły, zainteresowani kierunkami medycznymi, a szczególnie kierunkiem lekarskim, mieli okazję do poznania tajników studiowania. W roli eksperta wyst ąpił Kamil Mydło - absolwent naszej szkoły – a obecnie student IV roku wydziału lekarskiego na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Na godzinne spotkanie przybyło około 30 uczniów z klas biologiczno-chemicznych. Kamil dokładnie opowiadał o swoich przygotowaniach do matury, o studiach, metodach uczenia się i przyswajania ogromnej ilości wiedzy, o możliwościach pracy, a także odpowiadał na liczne pytania uczniów. Nawet można było nauczyć się szycia ran.

Bardzo dziękujemy za interesujące spotkanie. Doceniamy poświęcony nam czas: Kamil specjalnie przyjechał do nas z Olsztyna.

Doradca Zawodowy
Alicja Kasprowicz