Wojewódzka Olimpiada „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”

14 marca 2017 roku o godz. 11 w Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbył się etap wojewódzki olimpiady "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych". Naszą szkołę reprezentował zespół w składzie: Aleksandra Topolska, Magdalena Soliwoda i Katarzyna Czopek.
Przypomnijmy: o przej ście do kolejnego etapu rywalizowało 35 szkół z województwa warmińsko-mazurskiego. Do drugiego zakwalifikowało się 20 szkół. Nasze uczennice dostały się do kolejnego etapu na VII miejscu. Tym razem dziewczęta zdobyły trzeci wynik w województwie, uzyskując 16 punktów. Nie jest to jednak równoznaczne z trzecim miejscem, gdyż 3 szkoły miały po 17 punktów, za ś najwyższy wynik uzyskał zespół z Liceum Ekonomicznego - 20 punktów i tym samym zajął pierwsze miejsce.

Serdecznie gratulujemy naszym uczennicom.

Alicja Kasprowicz