Koncert Kolęd

22 grudnia 2016 r. w naszej szkole odbył się Koncert Kolęd. Wykonawcy nie tylko śpiewem, ale i utworami sławnych polskich poetów wprowadzili nas w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Ostatnią kolędę spontanicznie wykonali zgromadzeni na uroczystości uczniowie wraz z pracownikami szkoły.

Spotkanie zakończyło się wystąpieniem pani dyrektor Marioli Jaworskiej, która złożyła życzenia całej społeczności szkolnej, wyrażając nadzieję na rodzinne pełne miłości i spokoju święta.

Przed licznie zgromadzoną publicznością wystąpili: Zosia Kowalska, Gabrysia Morawska, Wojtek Łachacz, Dominika Kłos. Karolina Karpińska, Emil Barnowski, Kornelia Kobylańska, Kasia Gronowska, Ola Szmigiel, Karolina Larenta, Natalia Jackiewicz, Magda Deptuła, Damian Dąbkowski oraz duet saksofonowy: Kinga Kamionowska i Wiktor Bartko. Nad częścią techniczną czuwali: pan Mariusz Kowalski oraz uczniowie Łukasz Puchniak i Dominik Kunce.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i filmu z koncertu.
zobacz film

Magdalena Zyśk