Osiągnięcia uczniów naszej szkoły w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny- 2016”.

17 marca 2016 r. po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny". W tegorocznej edycji konkursu uczestniczyło 37 osób, które startowały w trzech kategoriach: Kadet, Junior oraz Student.

Największy sukces odniósł uczeń drugiej klasy Gimnazjum Sportowego Tomasz OlenderTomek bezbłędnie rozwiązał wszystkie zadania konkursowe i tym samym uzyskał tytuł laureata.
Ponadto wyróżnienia w konkursie zdobyli:
- Marta Krasula, w kategorii Kadet dla klas pierwszych gimnazjum;
- Filip Gleba, w kategorii Junior dla klas trzecich gimnazjum;
- Ewa Kwiatkowska, w kategorii Junior dla klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych;
- Magdalena Orzoł, w kategorii Junior dla klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych;
- Karolina Woźniak, w kategorii Student dla klas drugich szkół ponadgimnazjalnych.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów.
Nauczyciele matematyki