A może studia w Szkole Głównej Handlowej?

W czwartek 19 kwietnia na lekcji przedsiębiorczości w klasie I a oraz w piątek 20 kwietnia na godzinie wychowawczej w klasie II a odbyły się kolejne spotkania z cyklu - absolwenci w murach szkoły. Tym razem gościliśmy Mateusza Dziekońskiego - studenta II roku Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Mateusz przybliżył wszystkim uczestnikom warsztatów, na czym polegają studia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, podał wszystkie kierunki, które oferuje uczelnia. Mówił o kryteriach przyjęć na studia, organizacjach studenckich, możliwościach wyjazdów zagranicznych w celu uzyskania zawodowego doświadczenia oraz o możliwościach zatrudnienia. Spotkanie było bardzo interesujące i pokazało, że wybór kierunku i uczelni, jakiego dokonał Mateusz, był bardzo trafny. Student w bardzo profesjonalny sposób przeprowadził zajęcia, wykazał się dużą wiedzą i ogromnym zaangażowaniem. Uczestnicy spotkania mogli przekonać się, że nasi absolwenci studiują na najlepszych uczelniach w kraju i osiągają sukcesy. Warto się uczyć...

Alicja Kasprowicz
Doradca Zawodowy