Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

8 kwietnia 2016 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Szczytnie odbyły się eliminacje powiatowe Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". Uczestniczyło w nim 34 zawodników szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich z powiatu szczycieńskiego. Naszą szkołę w kategorii III - szkoły ponadgimnazjalne reprezentowała Magdalena Deptuła z klasy I b i Arkadiusz Żuchowski z klasy z II a.

Po zaciętej rywalizacji, w trakcie której uczestnicy rozwiązywali test pisemny, a następnie odpowiadali na pytania ustne - nasi reprezentanci zdobyli najwięcej punktów, a tym samym zajęli najwyższe miejsca w kategorii szkół średnich. Arkadiusz Żuchowski - I miejsce, a Magdalena Deptuła - II miejsce. Zdobywca I miejsca - Arek - będzie reprezentował powiat szczycieński w kategorii szkół ponadgimnazjalnych w eliminacjach wojewódzkich, które odbędą się 27 kwietnia 2016 r. w Działdowie.
Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki !