Spotkania z absolwentami

W piątek 25 września 20015 roku na 3 godzinie lekcyjnej odbyły się spotkania ze z naszymi absolwentami - obecnie studentami. Stało się już tradycją, iż nasi absolwenci pojawiają się w murach szkoły, aby porozmawiać z uczniami na temat kierunku, który studiują i podzielić się z nimi swoimi doświadczeniami i uwagami na temat studiów. Kamil Mydło obecnie student III roku Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego spotkał się z uczniami zainteresowanymi medycyną, zaś Łukasz Kielin - student wydziału Prawa Uniwersytetu Gdańskiego z uczniami zainteresowanymi zagadnieniami prawnymi i społecznymi. Spotkania były bardzo ciekawe i dostarczyły uczniom cennych informacji. Oczywiście nie były to ostatnie takie zajęcia - kolejne już w najbliższym czasie.

Szkolny Doradca Zawodowy
Alicja Kasprowicz