Maturzyści opanowali Olsztyn

16 września 2015 roku trzecioklasiści z liceum ogólnokształcącego wzięli udział w Salonie Maturzystów. Tradycyjnie targi odbyły się w nowoczesnym Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Uroczystego otwarcia Olsztyńskiego Salonu Maturzystów dokonali: marszałek województwa warmińsko-mazurskiego, Gustaw Marek Brzezin, przedstawiciel wojewody Konrad Kazaniecki, wicekurator Warmińsko-Mazurskiego Kuratorium Oświaty - Dorota Anuszkiewicz, dyrektor OKE w Łomży - Jolanta Gołaszewska, rektor Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego – prof. dr hab. Ryszard Górecki, prorektor ds. kształcenia UWM - dr hab. Jerzy Przyborowski, prof. UWM. Wskazówki, jak przygotować się do matury, jakie są wymagania rekrutacyjne uczelni, oferty uczelni publicznych i niepublicznych z regionu i z Polski - to wszystko maturzyści znaleźli na Olsztyńskim Salonie Maturzystów.

Szkolny Doradca Zawodowy